Sıkça Sorulan Sorular

Soru ve görüşleriniz için Facebook sayfamızdan mesaj atabilir veya 0537 521 06 99 nolu telefondan WhatsApp yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

• Neden üye olayım?

Çünkü, üyelere özel bazı avantajlı kampanyalardan haberdar olursunuz. Geçerli bir e posta adresiniz yeterlidir ve sadece birkaç dakikanızı alır. Üşenmeyin 🙂

• Üyelik bilgilerimle ne yapılıyor?

Yeni bir ürün oluşturduğumuzda, bu bilgileri kullanarak size haber verebiliyoruz. Bize verdiğiniz bilgiler ışığında, sistemimizin bize hazırladığı raporları inceleyerek, bulunduğunuz gruptaki tercihleri ve alışveriş alışkanlıklarını tespit ederek, daha eğlenceli ürünler geliştirmek için çalışabiliyoruz.

• Sipariş vermek için üye olmak gerekli mi?

Hayır isterseniz misafir olarak da alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ama üyelik ile aynı bilgileri sizden isteriz. Bir farkla: Sistemimiz, bu bilgileri işlemi tamamlayınca kaydetmez. Tekrar alışveriş yapmak isterseniz, aynı bilgileri tekrar girmeniz gerekir. Zaten bir kez ürün alınca, büyük ihtimalle bir kez daha almak isteyeceğiniz için, üye olmak için bir kaç dakika ayırmak, sizi aynı bilgileri tekrar tekrar girmekten kurtarır.

• Hesap bilgilerimi değiştirebilir miyim?

Dilediğiniz zaman, sitemizdeki üyelik bilgilerinizi, şifrenizi, adresinizi değiştirebilir, yeni adres ekleyebilir veya çıkartabilirsiniz. Değişiklik yapmak için, üye girişi yapmanız gerekmektedir. Hesabım bölümünden üye girişinizi yaptıktan sonra, istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

• Siparişimde 2 ayrı kampanyadan yararlanabilir miyim?

Aksi belirtilmediği sürece sadece bir kampanyadan yararlanabilirsiniz.

• Siparişim kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

Olmaz ama farzı misal eksik veya hatalı ürün ile karşılaşırsanız bizimle irtibata geçiniz. Eksik veya hatanın fazlasıyla telafi edildiğini göreceksiniz.

• Teslimat gecikirse ne yapmalıyım?

Olacak iş değil ama, olur da siparişinizin kargoya verilme süresi 5 iş gününü geçerse, yastikhome@hotmail.com adresine, adınızı ve siparişinizin numarasını belirten bir e-maili atınız. Size en kısa zamanda siparişiniz konusunda bilgi verilecektir.

Mail Gönderin